نمایی از تجهیزات شرکت آوش ماشین

  • تاریخ انتشار : 2019/08/07
  • نظرات : یک دیدگاه

آوش ماشین و چکیده ای از عملکرد آن

بر هیچ کس پوشیده نیست که علاوه بر طراحی های مهندسی و رعایت کلیه استاندارد های تولید باز هم کلیدی ترین نکته برای به پدید آمدن یک محصول خوب و با کیفیت وجود ابزار آلات خوب و اختصاصی می باشد. از این سو سعی بر این داریم تا در این مقاله اشاره بر تجهیزات و ابزار آلات شرکت آوش ماشین داشته باشیم. وجود خط تولید ماشین آلاتی همچون بگ فیلتر ها و تصفیه هوای کارخانه ای و بیمارستانی، توفیق اجباری گردید جهت تولید ماشین آلات کوچکتری همچون جاروبرقی های صنعتی و مکنده های پوشال این شرکت با بهترین ابزار آلات و تجهیزات حرفه ای از قبیل رباط جوش کاری ۵ محوره، برش لیزری، پرس کاری، خط رنک کوره ای استاتیک.

آوش ماشین

آوش ماشین و برش لیزری

برش لیزری صفر تا صد یک دستگاه توسط لیزر، یک ساختار منظم تر و دقیق تری را در مونتاژ و پیکربندی دستگاه بوجود می آورد. استفاده از لیزر دقیق و توان بالای AVASH MACHINE سبب گردیده کلیه دستگاه ها دارای یک  نقشه با شکل و اندازه یکسان تولید گردد. این امر نه تنها باعث بالا رفتن کیفیت دستگاه چه از لحاظ شکل ظاهر و عملکرد بهتر دستگاه می گردد بلکه خدمات پس از فروش آسان تری را برای کاربران فراهم می سازد. چراکه همخوانی هر قطعه درخواستی با سایز یکسان و بدون هیچگونه خطای میلیمتری برای کاربران ارسال می گردد.

آوش مکنده

آوش مکنده و عملکرد جوش سرد

معمولا در دستگاه های مکنده و سایر جاروبرقی های صنعتی که بصورت قابل حمل در نقطه به نقطه کارگاه در حال جابجایی هستند، از ورق هایی با ضخامت نازک تقریبا در مکنده های تولید چین برابر با ۰٫۵ تا ۰٫۷ میلیمتر و در بعضی از مکنده های تولید ایران ۱ میل ساخته می شود. ( لازم بذکر است در مکنده های شرکت آوش مکنده از ورق های ۲ و ۳ میل استفاده گردیده که علاوه بر سهولت در جابجایی از استحکام بالایی نیز برخوردار باشد.) از طرفی در جوشکاری این ضخامت ورق با دستگاه های CO2 موجود در بازار، باعث یکسری از مشکلات از قبل باد کردن و دفورمه شدن ورق و یا سوراخ شدن آن اشاره نمود. از این خاطر به ناچار، بجای جوش آب بندی شده یکپارچه میبایست به خال های جوش به فاصله هر ۵ تا ۱۰ سانت بسنده نمود و جهت آب بندی دستگاه و جلوگیری از خروج غبار از داخل مکنده به خارج آن از چسب آب بندی استفاده نمود. که گرچه در ابتدای استفاده این مکنده ها مشکلی مشاهده نمی شود ولی بدیهی است در دراز مدت با کهنه شدن چسب و یا تحت لرزش و ضربه قرار گرفتن دستگاه. شکستگی جوش و یا از بین رفتن چسب آب بندی به وفور مشاهده می گردد.

وجود رباط پنج محور جوش سرد شرکت آوش ماشین سبب گردید که هر ورق با ضخامت بسیار کم را از طریق تکنواوژی جوش سرد بصورت جوش یکپارچه آب بندی شده بدون هیچ گونه آسیب به ورق و یا دفرمه شدن آن، بصورتی جوش دهد که استقامت قسمت جوش داده شده از سطح ورق که صاف است، پایداری بیشتری داشته باشد.

AVASH MASHINE

AVASH MACHINE

وجود خط رنگ کوره ای الکترواستاتیک کانوایر سبب گردیده که گرمای لازم جهت پخت رنگ الکترواستاتیک به صورت منظم و یک پارچه به تمامی نقطه به نقطه دستگاه بر خورد داشته باشد و نتیجه یک کار با استقامت بسیار بالا در برابر خش، ضربه و رطوبت داشته باشد. در خط تولید کانوایر شرکت آوش ماشین کلیه قطعات کوچک و بزرگ دستگاه به زنجیر که در کوره در حال چرخش می باشد متصل می شود و چرخش قطعات در تمام قسمت کوره باعث می شود تا کاملا رنگ پخته شده و ماندگاری بالایی را به خود اختصاص دهد. در کوره های ثابت حرارت کوره در تمام قسمت های کوره یکسان نمی باشد. از این سو هر قطعه در داخل کوره حرارت متفاوتی داشته و نسبت به میزان دما دارای کیفیت رنگ متفاوتی می باشد. لازم است اشاره ای به کیفیت رنگ استفاده شده در دستگاه های مکنده آوش مکنده داشته باشیم. رنک کوره ای دو پوشش چرمی با پایداری بسیار بالا در برابر خش، ضربه و رطوبت خود محافظ و گارانتی قوی از شرکت آوش ماشین را فراهم می سازد.

آوش

دستگاه بالانس حرفه ای پروانه آوش ماشین

کلیدی ترین بخش اجرایی یک دستکاه مکنده، هواکش و سایر سانتریفیوژها وجود یک پروانه، با بالانس بسیار دقیق می باشد که هیچگونه تنش و لرزشی را به بدنه دستگاه وارد نسازد. گرچه امروزه بالانس بصورت یک مرتبه و آنهم از طریق دستی انجام گرفته و در بهترین حالت با نسبت ۷۰ درصد مانع لرزش و ارتعاش دستگاه می گردد. اما فقدان یک بالانس کامل سه مرحله کامپیوتری سبب می گردد علاوه بر لرزش های موجود در دستگاه و الکتروموتور، باعث کاهش عمر تدریجی بلبرینگ های الکتروموتور می گردد. شرکت آوش ماشین با بهره مندی از دو دستگاه تمام اتوماتیک بالانس کامپیوتری مکمل هم، کلیه عنواع تیپ های پروانه های خود را در سه مرحله با بالاترین دقت  بالانس نموده و باعث کاش ۱۰۰ درصدی هرگونه لرزش و ارتعاش در دستگاه می گردد.

DUST COLLECTOR

آوش ماشین

شرکت آوش ماشین با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص با تکیه بر ماشین و ابزار آلات تخصصی مطابق با فن آوری و تکنولوژی روز توانسته است طیف وسیعی از دستگاه و ماشین آلات صنعتی از قبیل بگ فیلتر، تصفیه هوای بیمارستانی و کارگاهی، انواع سانتریفیوژ های فشار ضعیف و فشار قوی و مکنده های نجاری را در رزومه خود با افتخار قرار دهد. و مفتخر است با خدمات پس از فروش گسترده خود و همچنین گارانتی بی قید و شرط خود، روابط صمیمی خود را با مصرف کنندگان تا سالیان سال حفظ کرده و با ایجاد پلی مستحکم فی مابین خود و مشتریان خود، هر روزه شاهد رشد و تنوع ماشین آلات خود گردد.

آوش ماشین