خدمات دوربین

تامین برق واحد های مسکونی ، تجاری و اداری

تامین برق کلیه واحد های مسکونی ، تجاری و اداری شامل :
طراحی نقشه الکتریکال اولیه توسط واحد طراحی شرکت پس از بازدید فنی از پروژه و ارائه نقشه پایان کار تمام موارد اجرایی به کارفرما

انجام کلیه مراحل سیم کشی و کابل کشی ، طبق استاندارد سازمان نظام مهندسی و نشریه ۱۱۰

نصب کلیه تجهیزات ، تست و تحویل نهایی به کارفرما

سیستم اعلام حریق

با توجه به سیاست گذاری و اهمیت امنیت ساختمان ها ، نصب سیستم اعلام و اطفای حریق نقش بسیار پررنگی در جهت جلوگیری از وقوع حادثه و خسارات جانی و مالی را عهده دار میباشد .

با توجه به اینکه نصب سیستم اعلام و اطفای حریق در ساختمان ها یک ضرورت بشمار رفته ، نصب این سیستم توسط افراد غیر متخصص و نا آشنا میتواند ضرر های جبران ناپذیر بسیاری را به وجود آورد .به همین منظور اجرای سیستم اعلام حریق توسط شرکت آبار توان دیبا با توجه به بکار گیری نیرو های متخصص و آشنا به قوانین سازمان نظام مهندسی و آتش نشانی کشور ،و با بازدید ها و تعمیرات دوره ای از سیستم اعلام حریق ( درصورت در خواست کارفرما) اطمینان و آسایش خاطر را برای تمامی ساکنین یک مجتمع به همراه دارد .

سیستم دوربین مدار بسته

امنیت و حفاظت ساختمان دو مبحث مهم در جلوگیری از حوادث به شمار میروند ، تا حدی که با بکارگیری این دو سیستم در کنار هم میتواند علاوه بر جلوگیری از حوادث به تشخیص دلایل به وجود آمدن یک حادثه کمک بسزایی کند.
امروزه نمی توان منکر نقش دوربین مدار بسته در جهت جلوگیری از وقوع حوادث شد . سیستمی که علاوه بر سادگی ظاهری در نصب ، دارای پیچیدگی های بسیار نیز می باشد . که همین پیچیدگی ها و ظاهر ساده و عدم اگاهی کافی کارفرما در زمان خرید و نصب ، بستر را برای برخی افراد سود جو و موقعیت طلب فراهم کرده تا بتوانند از عدم آگاهی مشتری نهایت سواستفاده را ببرند .
به عنوان مثال مسائلی از قبیل نوع لنز و سنسور بکار رفته در دوربین ، و یا تجهیزات بکار رفته در دستگاه ضبط تصاویر، میتواند زمینه ساز مشکلات بسیاری پس از نصب باشد ، که در زمان خرید و زمان اولیه نصب خود را نشان نداده و با گذر زمان پدیدار میگردند

. بازدید از محل نصب و دریافت مشاوره قبل از خرید ، که توسط شرکت آبار توان دیبا ارائه میگردد ، می تواند بازدارنده بسیاری از هزینه های اضافی کارفرما و مشتریان محترم باشد .

سیستم آنتن مرکزی

آنتن مرکزی به منظور ایجاد یک سیستم یکتا در ساختمان هایی با بیش از ۴ واحد طراحی و اجرا میگردد . به این صورت که بجای استفاده هر واحد از آنتن مجزا ، میتوان تمامی واحد ها را به این سیستم که فقط دارای یک آنتن بوده ، متصل کرد و از ایجاد فضای شلوغ در پشت بام ساختمان ها جلوگیری کرد .
طراحی و انتخاب تجهیزات مناسب که با توجه به آنتن دهی منظقه ، تعداد واحد ها و طبقات انتخاب می شود ، بسیار مهم بوده و عدم توجه به هر یک از موارد مذکور میتواند باعث اختلال در تصاویر دریافتی از آنتن و نا کار آمدی سیستم فوق باشد . ضمن اینکه انتخاب تجهیزات نامنساب ، بوجود آورنده هزینه های اضافی نیز خواهد بود .
شرکت آبار توان دیبا با بررسی نقشه های دریافتی از کارفرما و یا طراحی نقشه درخواستی ، به همراه مشاوره رایگان توسط کارشناسان شرکت ، بهینه ترین و مقرون به صرفه ترین سیستم را به کارفرمایان و مشتریان محترم ارائه میدهد .