غبارگیر صنعتی GAMA PULSE

غبارگیر صنعتی GAMA PULSE

غبارگیر صنعتی

غبارگیر صنعتی چند کاره

غبارگیر صنعتی GAMA PULSE یکی از محصولات منحصر به فرد شرکت آوش ماشین می باشد. طراحی و ساختار این دستگاه، شرایط کاربرد آن را در کلیه اصناف که با گرد و غبار سر و کار دارند را میسر نموده است. و وجود این غبارگیر صنعتی را در خط تولید و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک، مواد غذایی و ادویه جات، شیمیایی و داروسازی، جوشکاری و همچنین پر کاربرد در صنعت چوب و MDF جزء واجبات هر کارگاه و کارخانه ای  محسوب می گردد.

از وجه تمایز این دستگاه با سایر دستگاه های مکنده می توان به کارکرد آن بصورت فشار منفی اشاره نمود. کلیه غبار ناشی از گرده های چوب، پودر رنگ، تراشه های بزرگ و کوچک چوب، فلز و … قبل از اینکه وارد محیط فن شود و با پروانه برخوردی داشته باشد، داخل محفظه و یا کیسه تخلیه غبار و خاک اره هدایت می شود. این امر سبب می گردد دور الکتروموتور کم نشود و با همان توان اولیه بدون هیچگونه کاهش مکش در حین کار به فعالیت خود ادامه دهد. از طرفی عمر پروانه بصورت چشمگیری افزایش می یاید، چراکه غبار و تراشه های وارد شده هیچگونه برخوردی با پروانه نخواهند داشت.

این دستگاه انتخاب بسیار مناسب جهت جمع آوری پوشال و هرگونه متریال که سایز بزرگی دارند می باشد.

غبارگیر

غبارگیر با مکش ثابت و البته قوی

وجود الکتروموتور ۱۰ اسب موتوژن و پروانه توربو مخروطی مکش فوق العاده بالایی را به این غبارگیر صنعتی اختصاص داده است. مطابق با میزان مکش این غبارگیر از ورودی قطر بزرگ ۳۰ سانتی متر استفاده شده است که میتوان با اتصال ۴ تا ۵ ورودی مجزا از دستگاه های نجاری و غیره بعنوان یک غبارگیر صنعتی از آن استفاده نمود. جهت جلوگیری از افت فشار و کاهش مکش دستگاه در حین کار، سطح گستردگی فیلتر ها بصورت چشمگیری افزایش یافته است.

وجود فیلتر های آکاردئونی باعث گردیده در فضای نسبتا کوچک بیشترین سطح فیلتر برابر با ۱۲ متر مربع را مطابق با استاندارد بین المللی برای الکتروموتور ۱۰ اسب فراهم نمود. این امر سبب گردیده علاوه بر ثابت ماندن مکش دستگاه در حین کار، از خروج مجدد غبار به داخل محیط کارگاهی خوداری نماید.

از دیگر وجه تمایز این دستگاه می توان به جنس فیلتر ها اشاره نمود. فیلتر های مخصوص تایوانی کاملا بصورت ارتجایی با قدرت فیلتراسیون بسیار بالا و طول عمر بیسار زیاد نسبت به نوع فیلتر های پارچه ای و کاغذی را دارا می باشد.

بگ فیلتر

سیستم تمیزکاری فیلتر ها بصورت جت پالس

بدیهی است بعد از هر بار کارکرد دستگاه های مکنده و غبارگیر، چشمه های فیلتر ها مملو از غبار می گردد که این در گذشت زمان باعث عدم خروج کامل هوا و یا بخشی از آن به محیط خارج غبارگیر می گردد. لذا جهت جلوگیری از این ایراد، در غبارگیر صنعتی GAMA PULSE سیستم تمیزکاری اتوماتیک فیلتر به روش جت پالس تعبیه گردیده است. غبارگیر صنعتی بعد از هر بار خاموش شدن، بصورت اتوماتیک فشار باد بسیار زیاد بصورت عطسه ای به داخل فیلتر ها وارد می گردد که این امر سبب می گردد تا ۹۰ درصد از غبار داخل فیلتر ها تخلیه گردد.

ایجاد یک محیط خلا با استفاده از ابزار آلات حرفه ای شرکت آوش، جوشکاری لیزری آب بندی شده را برای دستگاه فراهم نموده و راندمان کارکد سیستم جت پالس را تا ۹۵ درصد آفزایش داده است.

سیستم تخلیه غبار دستگاه بسته به سفارش مشتری در انواع مختلف کیسه جامبو، سطل فلزی و پلاستیک، کشویی و ماردان قابل تعبیه می باشد.

مکنده

ما پشت محصولاتمان هستیم

 • مکش فوق العاده بالا تا ۹۰۰۰ متر مکعب در ساعت
 • الکتروموتور ۱۰اسب موتوژن تبریز
 • سیستم تمیزکاری اتوماتیک فیلتر ها بصورت جت پالس
 • فیلتر های آکاردئونی تایوانی با عمر بالا و فیلترسیون بهتر
 • سیستم فشار فنی بدون برخورد هر گونه غبار به داخل پروانه
 • قابلیت تعبیه مخزن غبار و خاک اره بسیار بزرگ تا ۱۰۰۰ لیتر
 • مجهز به تابلو برق و سیستم اتوناسیون صنعتی جهت کنترل جت پالس
 • شیر برقی تایوانی با بهترین راندمان کار ۹۵ درصد
 • رنگ دو پوششی پلی یورتان با مقاوت چند برابری نسبت به استاتیک
 • بدنه مستحکم با بکارگیری ورق های ۲ و ۳ میل و پروفیل سنگین
 • پروانه توربو با سه مرحله بالانس کامپیوتری
 • گارانتی ۲۴ ماهه صفر تا صد بدون هیچ قید و شرط