مکنده صنعتی ALFA10000

مکنده صنعتی ALFA10000

مکنده صنعتی

مکنده صنعتی ALFA10000  یکی دیگر از مجموعه مکنده های پر قدرت شرکت آوش ماشین میباشد. طراحی این مکنده صنعتی با در نظر گرفتن بازده بسیار بالا، حجم مناسب دستگاه نسبت به دو تا سه مکنده دوقلو، صدایی ایده آل ، ظرفیت بیشتر کیسه های پوشال و در نهایت مصرف بهینه برق، مخصوص ماشین آلاتی که از چندین خروجی مکش برخوردار می باشند همانند دستگاه های مولدر چند کاره، لبه چسبان ۵ ایستگاه و بالاتر، تهیه گردیده است.

گستردگی بالای این مکنده صنعتی سبب گردیده هیچگاه این مکنده از نفس نیفتد.

با توجه به قدرت بالای الکتروموتور و پروانه توربو تعبیه شده بر روی این مکنده صنعتی، باعث گردیده این دستگاه از مکش فوق العاده بالایی بهره مند گردد و از طرفی با توجه به استانداردهای بین المللی، جهت جلوگیری از افت فشار و کاهش قدرت مکش اولیه در حین کار و همچنین عدم بازگشت مجدد غبار به داخل محیط کارگاه ، سطح گستردگی فیلترها و تعدد آن در این مکنده صنعتی رعایت گردیده و مطابق توان الکتروموتور به میزان ۱۲ عدد فیلتر به قطر ۳۰ سانتی متر بر روی دستگاه تعبیه تا هوا براحتی از آن خارج و هیچگونه کاهش مکش را در حین کار در این دستگاه احساس نکنید.

غبارگیر

 

مکنده صنعتی چهار قلو با امکان افزایش تعدد فیلتر ها به سفارش مشتری

این مکنده صنعتی در سه نوع متفاوت با بهره گیری از ۴، ۱۲ و ۲۷ عدد فیلتر بسته به درخواست مشتری و میزان قدرت مکش درخواستی ارائه می گردد. بسته به توان الکتروموتور و تعداد فیلتر ها تعداد ورودی های این دستگاه متفاوت می باشد که در مدل ۱۲ فیلتر خود از چهار ورودی ۱۵ سانتی متر و در مدل ۲۷ کیسه از یک ورودی ۳۰ سانتی متری برخوردار می باشد که معمولا در این مدل از مکنده صنعتی با استفاده از کانال کشی می توان تا ۱۰ انشعاب ورودی ۱۰ سانتی متری از آن بگیرید.

از سایر وجه تمایز این دستگاه می توان به الکتروموتور موتوژن تبریز، وجود تابلوی برق کامل، دسته موتور، بدنه مستحکم این مکنده صنعتی اشاره نمود.

avash

پروژه تخلیه مستقیم غبار به اطاق پوشال

در طراحی این مکنده صنعتی امکان انتقال دستگاه بر روی بام و خارج از محیط داخلی کارگاه در نظر گرفته شده است. که با توجه به این مزیت می توان بجای تعویض مکرر کیسه های حاوی غبار که علاوه بر گرفته شدن وقت پرسنلمی گردد، دستگاه نیز در آن زمان میبایست خاموش باشد، با قرار دادن مناسب مکنده صنعتی، غبار را بصورت مستقیم به داخل اطاق هدایت کنید.

مکنده مرکزی

ما پشت محصولاتمان هستیم

  • بدنه ای مستحکم با بهره گیری از ورقه های ۲ و ۳ میل و نبشی 
  • رنگ کوره ای پوشش داده شده الکترواستاتیک چرمی
  • الکتروموتور ۱۰ اسب موتوژن همراه با تابلو برق کاملا محافظت شده
  • پروانه توربو شعاعی با سه مرحله بالانس کامپیوتری فاقد هیچگونه لرزش
  • ۱۲ عدد فیلتر ۱۵ میکرون نانو با فیلترینگ بسیار بالا
  • صدایی مناسب جهت استفاده در محیط داخلی کارگاه
  • ۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط 

avash machine

بیش از صد ها دستگاه مکنده چهارقلو مشغول به کار در سراسر ایران

نمایی از کارکرد دستگاه مکنده صنعتی ALFA10000 در کنار دستگاه هولدر ۵ کاره

مکنده صنعتی