مکنده مرکزی توربو پلاس

مکنده مرکزی TURBO PLUSمکنده مرکزی

مکنده مرکزی توربوپلاس

در مکنده مرکزی توربوپلاس آوش سعی گردیده است کلیه ایرادهای سایر مکنده ها را که باعث افت فشار و کاهش مکش و یکپارچگی آن می گردد را برطرف ساخته و مکنده ای را مطابق با استاندارد های جهانی و راندمان بالای ۹۹ درصدی را به خود اختصاص دهد. وجود ۱۸ عدد فیلتر نانو در این مکنده مرکزی سبب گردیده است، مجرا های خروج هوا به مراتب بیشتر و افت فشار کاهش یابد.

سیستم تمیزکاری فیلتر های نانو به روش مرکزی و لرزشی اتوماتیک

یکی از مزایای اصلی این مکنده، مکش بسیار بالا و مخصوصا حفظ آن مکش در حین کار می باشد. از طرفی وجود متعدد فیلتر ها باعث گردیده با بهره گیری از یک موتور ۷٫۵ اسب با مصرف برق بهینه بتوان از ۹۵ درصد راندمان الکتروموتور استفاده نمود و مکش بی نظیری را در کنار مصرف پایین برق دستگاه فراهم ساخت.

از سایر مزایای این دستگاه می توان به سیستم تمیزکاری فیلتر ها بصورت مرکزی و لرزشی دستگاه اشاره نمود. این امر سبب می گردد مکنده مرکزی توربو پلاس بدون دخالت دست بعد از هر بار خاموش شدن دستگاه، بطور اتوماتیک کیسه های خود را تمیز کرده و راندمان مکش خود را تا سالیان سال حفظ نگه دارد.

مکنده صنعتی

 

مکنده مرکزی توربو پلاس با تعدد سایز قطر ورودی و سیستم تله تراشه های بزرگ

تعدد لوله های ورودی در سایزهای استاندارد شلنگ های خرطومی روز بازار سبب گردیده که این مکنده بدون هیچ محدودیتی و هیچگونه متعلقات اضافی (انواع تبدیل ها که علاوه بر هزینه اضافی بابت کاهش مکش نیز می گردد) به هر دستگاه متصل گردد. تعداد ورودی هایی که برای توربو پلاس آوش در نظر گرفته شده است برابر با دو تا چهار عدد ورودی قطر ۱۰ سانتی متر، یک ورودی ۱۵ سانتی متر و در نهایت یک ورودی ۵ سانتی متر می باشد. از وجه تمایز دیگر این مکنده مرکزی ، امکان اتصال لوله جارو برقی جهت نظافت محیط اطراف دستگاه تا طول ۲۰ متر می باشد.

وجود سیستم تله در این مکنده مرکزی سبب گردیده است که قبل از ورود هرگونه تراشه های بزرگ به داخل محیط فن و برخورد آن با پروانه کاملا فیلتر گشته و از دیگر خروجی دستگاه به صورت دستی خارج گردد. این امر باعث چشمگیر عمر پروانه می گردد و همچنین بالانس پروانه دستگاه را تا سال ها حفظ می کند.

مکنده

 

سیستم تخلیه گرد و غبار در کیسه، سطل و هاپر

طراحی مکنده مرکزی توربو پلاس آوش بصورت کاملا پیچ و مهر می باشد که این امر سبب گردید تا به راحتی بسته به نیاز مشتری، سیستم تخلیه غبار را تغییر داد. از رایج ترین سیستم های جمع آوری غبار که در این مکنده تعبیه شده است، می توان به تخیله در کیسه پارچه ای و یا پلاستیکی، سطل پلاستیکی و فلزی و سیستم هاپر اشاره نمود. که در مدل هاپر تخیله بصورت اتوماتیک به داخل محوطه مخصوص گرد و غبار کارگاه و یا کارخانه انتقال می یابد.

غبارگیر

اتصال چندین یونیت و ساخت مکنده مرکزی در حجم وسیع

از سایر وجه تمایز های پیچ و مهره ای بودن مکنده مرکزی توربو پلاس آوش، می توان به امکان اتصال چندین یونیت به یکدیگر و در نتیجه ساخت مکنده مرکزی با مکش بیشتر اشاره نمود.

مکنده

 

ما پشت محصولاتمان هستیم

  • مکشی قدرتمند و یک پارچه بدون هیچگونه کاهش مکش در حین کار
  • مجهز به سیستم تمیزکاری فیلترها بصورت مرکزی و ویبریشن
  • وجود الکتروموتور ۷٫۵ اسب موتوژن تبریز همراه با گارانتی
  • استفاه از ۱۸ عدد فیلتر نانو با کیفیت فیلترینگ بالا
  • بهره مندی از تابلوی کامل اتوماتیک دستگاه
  • قابلیت اتصال چندین یونیت سری به هم
  • نصب انواع مخزن تخلیه غبار و پوشال
  • ۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط