مکنده نجاری ALFA5200

مکنده نجاری ALFA5200

قیمت مکندهوجود دو خروجی مستقیم در محفظه فن این مکنده نجاری باعث گردیده، از حجم عظیم غبار و پوشال در داخل فن در یک زمان جلوگیری نموده و از کم شدن سرعت موتور و در نتیجه کاهش مکش جلوگیری نماید. بصورتی که در ۱۸۰ درجه حرکت پروانه نصف غبار داخل فن را به داخل کیسه های تخلیه انتقال داده و در ۱۸۰ درجه حرکت بعدی پروانه نصف دیگر آن را انتقال می دهد. و علاوه بر کاهش مصرف برق از کاهش فشار و مکش این مکنده نجاری جلوگیری می نماید.

از طرفی وجود پروانه فلزی توربو که به سه روش استاتیک، داینامیک و کامپیوتری بالانس دقیق شده، مکش بسیار بالا و بدون هیچگونه لرزش را برای دستگاه فراهم ساخته. این مکنده نجاری به تنهایی قادر به پشتیبانی از بیش از ۳ دستگاه نجاری می باشد.

 

مکنده پر قدرت

مکنده نجاری پر مکش، مستحکم، کم صدا

بدنه مستحکم و شاسی سنگین با بهره مندی از ورق آهن سنگین و پروفیل های ۳۰ در ۶۰ سبب گردیده، این مکنده را برای سال های سال گارانتی نماید.

طراحی مهندسی و بهره مندی از پروانه پوشش داده شده باعث گردیده علاوه بر بهینه شدن برق مصرفی، صدای مناسبی را برای دستگاه فراهم سازد.( با توجه به قطر پروانه و توان الکتروموتور میزان استاندارد صدای دستگاه مابین ۱۰۳ تا ۱۱۲ دسی بل می باشد، که این دستگاه در طیف ۱۰۳ دسی بل قرار گرفته است.) 

از این مکنده نجاری نیز می توان در سایر اصناف همچون پلاستیک، مواد غذایی و غیره نیز استفاده نمود.

مکنده نجاری

 

خط تولید این مکنده نجاری از سال ۱۳۹۳ تا کنون طی سه مرحله تغییر قرار گرفته و مدل موجود بیش از سه سال است که آزمون و خطای خود را پس داده و جزء محصولات ثابت شرکت آوش ماشین قرار گرفته است. از مزایای این دستگاه به بدنه مستحکم، فشار و مکش فوق العاده بالا، صدایی مناسب و گارانتی ۲۴ ماهه قدرتمند آن اشاره نمود.تعداد ورودی برای این مکنده ۳ عدد ورودی ۱۰ سانتی متر و یا یک ورودی ۱۵ سانتی متر در نظر گرفته شده است.

 

مکنده دورکن

ما پشت محصولاتمان هستیم.

  • الکتروموتور ۵٫۵ اسب موتوژن تبریز
  • قدرت مکش ۵۲۰۰ متر مکعب بر ساعت
  • رنگ کوره ای پوشش داده شده الکترواستاتیک
  • بدنه مستحم با بهرگیری از ورق های ۲ و ۳ میل
  • چرخ های چرخان قطر بزرگ ۷٫۵ جهت سهولت در جابجایی
  • گارانتی ۲۴ ماهه بدنه و پروانه و خدمات پس از فروش

مکنده دو قلو

نمایی از قدرت مکنده نجاری ALFA5200 

نمایشی از قدرت مکش دستگاه با نگه داشتن شش آجر با وزنی بیش تر از ۱۵ کیلوگرم، گرچه در روش داخل فیلم، معیار سنجش قدرت و فشار دستگاه از طریق آجر مشخص نمی شود ولی بخار ملموس بودن و درک قدرت این مکنده برای مخاطبان از آجر استفاده شده است.

مکنده پر مکش 

نمایی از عملکرد دستگاه در حین کار با دستگاه CNC

هواسازان