مکنده چوب GAMA5000

مکنده چوب GAMA5000

مکنده چوب

مکنده پوشال GAMA5000

مکنده چوب که با نام مکنده پوشال نیز یاد می شود دارای یک مکانیزم متفاوت با سایر مکنده های نجاری می باشد، بصورتی که قبل از ورود هرگونه پوشال و یا قطعاتی بزرگ چوبی، فلزی و غیره به داخل محیط پروانه و برخورد آن با پروانه، مستقیما به داخل سطل پوشال انتقال می یابد. این امر سبب گردیده این سیکلون به راحتی کلیه غباری که دارای چسبندگی، رطوبت و همچنین پوشال و اجسام نسبتا بزرگتر را به راحتی مکش و در داخل مخزن خود قرار دهد.

از کاربرد دیگر این دستگاه می توان به استفاده مجدد  غبار و موادی که مکش شده است اشاره نمود، همانند کارکرد این دستگاه در خط رنگ تولید استاتیک کوره ای، که تمامی رنگ جمع آوری شده مجددا قابل استفاده می باشد.

مکنده پوشال

مکنده چوب GAMA5000

علاوه بر مکش فوق العاده این مکنده با بهره مندی از الکتروموتور ۵٫۵ اسب موتوژن و پروانه توربو سایز بزرگ این مکنده چوب و پوشال، از ثبات و یکنواختی مکش در حین کار برخوردار می باشد. بدیهی است زمانیکه هیچگونه غبار و پوشالی وارد محیط پروانه نگردد، در نتیجه دور پروانه ثابت و هیچگونه افت مکشی در حین کار ظاهر نمی شود. این سیکلون صنعتی با وجود مخروطی که در آن تعبیه گردیده است یک نیروی گریز از مرکز سبب می گردد غبار دورتادور بدنه این مخروطی به گردش درآمده و به سمت پایین، مخزن تخلیه سرازیر شود و از ورود غبار قطعات بزرگ به داخل پروانه جلوگیری نماید

غبارگیر رنگ

سیکلون رنگ GAMA5000

وجود بیش از ۱۰ متر سطح گستردگی فیلتر، و یک عدد فیلتر هوای آکاردئونی تعبیه شده بر روی سقف دستگاه سیکلون رنگ و همچنین با بکارگیری از جنس فیلتر نانو نبافت پولیستر سبب گردیده الکتروموتور در بهترین راندمان کاری خود بدون هیچگونه فشار و جلوگیری از خروج هوا از داخل فیلتر بکار خود ادامه داده و علاوه بر عدم افت فشار و کاهش مکش دستگاه، محیط سالم و تصفیه شده ای را در محیط کار رغم زند. و در صورت استفاده دستگاه جهت جمع آوری غبار بسیار ریز رنگ کوره ای، هیچ بازگشت غباری را به داخل محیط کار نداشته باشد.

ما پشت محصولاتمان هستیم

  • مکش بسیار بالای ۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت
  • الکتروموتور ۵٫۵ اسب موتوژن تبریز
  • پروانه توربو با بالانس سه مرحله کامپیوتری
  • بدنه بسیار مستحکم با بکارگیری از ورق ۲ میل و پروفیل
  • رنگ کوره ای استاتیک دو پوشش چرمی
  • سطح گشتردگی بالای فیلتر تا ۱۰ متر مربع
  • فیلتر های پولیستر نبافت نانو با فیلتراسیون بالا
  • گارانتی ۲۴ ماهه و ۱۰ سال خدمات پس از فروش